Järvivoitot

# Pelaaja Tiimi voitot
1 aku ankka (A) Team Hurrikaani 8
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Vuolasniva Normaali 6600g
2 Pieni Särkinen Kaikki lajit 4587g
4 Surrinlampi Kaikki lajit 7376g
4 Muddusjärvi Kaikki lajit 6994g
6 Pitkälampi Kaikki lajit, kappalemäärä 30kpl
7 Räväjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 86kpl
11 Ullavanjärvi Kaikki lajit 7126g
11 Venetjoen tekojärvi Kaikki lajit 12538g
2 OltermanniLahna Team KRONOS 6
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Pohjalampi Kaikki lajit 6924g
3 Siika-valkeinen Vain made 10497g
10 Telkänlampi Kappalemäärä 3839kpl
10 Meri Vain ahven 10873g
10 Haapolahti Vain särkikalat 42g
11 Vuontele Kaikki lajit 8715g
3 Anr (C) Pilkkiverkko Pro 5
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Saarijärvi Vain made 9744g
4 Surrinlampi Kaikki lajit 5826g
7 Räväjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 86kpl
9 Rautupuro Normaali 8194g
11 Haapolahti Kaikki lajit, kappalemäärä 111kpl
4 Epi (A) Team Onnettomat Kalastajat 5
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Haukilahti Vain made 6268g
3 Siika-valkeinen Vain made 9368g
4 Jormuanlahti Vain made 9525g
9 Mäntylahti Kappalemäärä 59kpl
10 Linlonlahti Eniten lajeja 9kpl
5 Tonza_888 (A) Team KRONOS 5
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Kuopionlahti Kaikki lajit 4987g
2 Savilahti Kaikki lajit 4811g
5 Mäntylahti Normaali 9455g
8 Koivusaaren matalikko Vain made 5868g
8 Kolmisoppi Kaikki lajit 6980g
6 Happikato Ylikunto-joukot 5
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Siika-valkeinen Kaikki lajit, kappalemäärä 54kpl
7 Mustalampi Kappalemäärä 32kpl
8 Taivallampi Kaikki lajit 5531g
9 Savilahti Kaikki lajit 6364g
10 Koivusaaren matalikko Kaikki lajit 9339g
7 oke Team Onnettomat Kalastajat 4
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Kuopionlahti Kaikki lajit 3408g
5 Mäntylahti Normaali 7005g
6 Kortejärvi Vain kiiski 237g
11 Venetjoen tekojärvi Kaikki lajit 12691g
8 ESME Procyon II 4
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Siika-valkeinen Vain made 10277g
6 Iso-Söimi Viisi suurinta kalaa 4230g
7 Niemisjärvet Kaikki lajit, kappalemäärä 43kpl
8 Siika-valkeinen Vain made 11464g
9 hauen leuka (C) Procyon II 4
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Haukilahti Kaikki lajit, kappalemäärä 68kpl
4 Surrinlampi Kaikki lajit 9462g
7 Räväjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 77kpl
11 Mäntylahti Kaikki lajit 11300g
10 Mönkkis Team Tylsäkaira 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Lokkiluoto Kaikki lajit 12145g
7 Linlonlahti Vain made 7100g
9 Rautupuro Normaali 9868g
11 Vileria (A) Team Kiki 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
7 Räväjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 88kpl
8 Kolmisoppi Kaikki lajit 6770g
9 Vuontele Vain made 11333g
12 Valas Pilkkiverkko Pro 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Mäntylahti Kaikki lajit 9750g
3 Viitalampi Kolme suurinta kalaa 1569g
5 Mäntylahti Normaali 11250g
13 Juku6.1 (A) Saariston Kaljastajat 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Räväjärvi Vain ahven, kappalemäärä 59kpl
8 Siika-valkeinen Kaikki lajit 8776g
8 Kolmisoppi Kaikki lajit 11195g
14 Bacchus Team Kiki 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
8 Niemisjärvet Kaikki lajit 8225g
11 Linlonlahti Vain made 10357g
11 Venetjoen tekojärvi Kaikki lajit 9204g
15 jontte Team Onnettomat Kalastajat 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Linlonlahti Vain särkikalat 4652g
5 Korpipuro Normaali 2066g
6 Vuontele Vain made 10314g
16 huju Team Kiki 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Pieni Särkinen Kaikki lajit 5878g
9 Rautupuro Normaali 8820g
10 Haapolahti Vain särkikalat 3727g
17 Aanrii (C) Team Kiisken Narraajat 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Taivallampi Kaikki lajit 6559g
6 Mustalampi Kappalemäärä 37kpl
8 Kolmisoppi Kaikki lajit 5576g
18 exte (A) Team Kiki 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Lahnalammet Vain ahven, kappalemäärä 47kpl
4 Jormuanlahti Kaikki lajit, kappalemäärä 86kpl
9 Vuolasniva Normaali 6065g
19 lareman (C) Team Kiki 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Kuopionlahti Kaikki lajit 5518g
7 Taivallampi Kaikki lajit 5543g
10 Pitkälampi Vain kiiski 513g
20 Matikka Koira (C) Team Tylsäkaira 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Kuopionlahti Kaikki lajit 5125g
1 Mustalampi Normaali 3487g
7 Metsälampi Vain ahven 2352g
21 Tommi Team Siiman Katkojat 3
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Räväjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 91kpl
5 Pohjalampi Kaikki lajit, kappalemäärä 68kpl
7 Räväjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 94kpl
22 Morripoika (C) Pilkkiverkko Pro 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Meri Kaikki lajit 13400g
10 Haapolahti Vain särkikalat 3402g
23 Havi jr (C) Team KRONOS 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Kuikansalmi Kaikki lajit, kappalemäärä 70kpl
11 Venetjoen tekojärvi Kaikki lajit 13070g
24 JMT Pilkkiverkko Pro 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
7 Saarijärvi Vain made 11503g
10 Linlonlahti Kaikki lajit 5105g
25 Kala-ukko (C) Saariston Kaljastajat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Ullavanjärvi Normaali 10593g
10 Kolmisoppi Normaali 8308g
26 Jymy (A) Procyon II 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Lokkiluoto Vain kiiski 830g
6 Lokkiluoto Kaikki lajit 10343g
27 Morgenstond Team Kiki 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Meri Vain ahven 9223g
6 Lokkiluoto Kaikki lajit 10293g
28 TUKE NUKEM Saariston Kaljastajat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Siika-valkeinen Vain made 10220g
4 Surrinlampi Kaikki lajit 6423g
29 Jägermeister Team Hurrikaani 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
6 Lokkiluoto Kaikki lajit 9732g
9 Kortejärvi Vain särkikalat 1028g
30 Cool Ylikunto-joukot 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Siika-valkeinen Vain made 9698g
10 Korpipuro Normaali 2698g
31 HaukiTerppa Team Siiman Katkojat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Surrinlampi Kaikki lajit 6252g
6 Lokkiluoto Kaikki lajit 9583g
32 Fiskarna Team KRONOS 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Jormuanlahti Vain made 9522g
6 Korpipuro Normaali 2452g
33 (C)Metu Ylikunto-joukot 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Saarijärvi Vain made 8404g
8 Vuolasniva Normaali 8773g
34 Markku Team Kiki 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Savilahti Kaikki lajit 5023g
8 Muddusjärvi Kaikki lajit 7494g
35 PuliSher Pilkkiverkko Pro 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Savilahti Kaikki lajit 6816g
10 Surrinlampi Vain särkikalat, kappalemäärä 21g
36 Kottage Team Onnettomat Kalastajat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Pohjalampi Normaali 5476g
8 Taivallampi Kaikki lajit 6793g
37 PikkuKupla Team Siiman Katkojat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
6 Venetjoen tekojärvi Vain särkikalat 6227g
8 Kolmisoppi Kaikki lajit 5547g
38 Holssi Procyon II 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Savilahti Kaikki lajit 5773g
7 Haapolahti Vain made 5153g
39 Pirkko Saariston Kaljastajat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Särkijärvi Kaikki lajit 3997g
10 Haapolahti Vain särkikalat 3627g
40 Kuke Procyon II 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
6 Korpipuro Normaali 2458g
8 Surrinlampi Vain ahven 2763g
41 jalmari Team Kiisken Narraajat 2
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Saarijärvi Vain kiiski 462g
7 Lahnalammet Vain pasuri 1394g
42 jani Team Hurrikaani 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Lokkiluoto Kaikki lajit 13158g
43 JUGI Team Onnettomat Kalastajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Lokkiluoto Kaikki lajit 12951g
44 Paxu Team Tylsäkaira 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Venetjoen tekojärvi Kaikki lajit 12677g
45 NatoTaimen Team Kiisken Narraajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Iso-Söimi Normaali 12510g
46 Trapant Team Kiki 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
7 Iso-Söimi Normaali 12139g
47 -sla- Team Kiisken Narraajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Vuontele Vain made 11972g
48 Kala-Taavetti Team Siiman Katkojat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
11 Venetjoen tekojärvi Kaikki lajit 11649g
49 ED (C) Team Onnettomat Kalastajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
11 Iso-Söimi Normaali 11161g
50 Pekka221 Team Tylsäkaira 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Kuopionlahti Vain made 9808g
51 -heikki- Team Kiisken Narraajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
6 Lokkiluoto Kaikki lajit 9312g
52 Riitta M Team Tylsäkaira 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Ullavanjärvi Vain ahven 9194g
53 Marja Saariston Kaljastajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
6 Savilahti Vain särkikalat 8163g
54 Jussi (TA2) (A) Saariston Kaljastajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Vuontele Kaikki lajit 8058g
55 kalevaari Ylikunto-joukot 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
3 Rautupuro Normaali 7780g
56 Ketturi Team KRONOS 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
11 Surrinlampi Kaikki lajit 7507g
57 Kilohauli Team Kiisken Narraajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Savilahti Kaikki lajit 7461g
58 Havi Team KRONOS 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Mäntylahti Kaikki lajit 7307g
59 Litra Team Siiman Katkojat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Mäntylahti Normaali 6839g
60 (C)jawi Ylikunto-joukot 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Ullavanjärvi Vain made 6793g
61 Pilkkijä99 Ylikunto-joukot 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Mäntylahti Normaali 6413g
62 Kati Skalla Team Hurrikaani 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Rautupuro Normaali 6323g
63 AK 48 Ylikunto-joukot 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Rautupuro Normaali 6307g
64 Seija Team Kiisken Narraajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
6 Haukilahti Vain made 6264g
65 rohni Team Hurrikaani 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
8 Lahnalammet Kaikki lajit 5563g
66 Pesukarhu- Team Hurrikaani 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Kuopionlahti Kaikki lajit 4662g
67 Pauli.J.E Team Hurrikaani 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Hossalaislammet Kaikki lajit 4596g
68 hannu33 Ylikunto-joukot 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
10 Haapolahti Vain särkikalat 4298g
69 Quu-Ukko Team Onnettomat Kalastajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Hossalaislammet Kolme suurinta kalaa 4205g
70 Vili Team Siiman Katkojat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Haapolahti Vain ahven 3660g
71 Qkkeli Team KRONOS 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Särkijärvi Vain särkikalat 2815g
72 Schape (A) Team Siiman Katkojat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
11 Lehmilampi Vain pasuri 2752g
73 *Memmu*(A) Pilkkiverkko Pro 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Korpipuro Normaali 2026g
74 OdeFish Team KRONOS 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Räväjärvi Vain särkikalat 1708g
75 Tintti Pilkkiverkko Pro 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Kivijoki Vain särkikalat 1151g
76 Ozzman Procyon II 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
4 Telkänlampi Normaali 983g
77 JW Saariston Kaljastajat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
5 Telkänlampi Normaali 888g
78 Ipe Team KRONOS 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
2 Kivijoki Vain kiiski 509g
79 Mr saxobeat Team Kiki 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
10 Ullavanjärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 94kpl
80 Anakondah Sr Team Siiman Katkojat 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
7 Särkijärvi Kaikki lajit, kappalemäärä 47kpl
81 (A)mr-YK Ylikunto-joukot 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
11 Mustalampi Kappalemäärä 46kpl
82 Kaizzu Pilkkiverkko Pro 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
9 Lokkiluoto Eniten lajeja 7kpl
83 Björnis (A) Team Tylsäkaira 1
Kierros # Vesistö Kisamuoto Tulos
1 Vuontele Eniten lajeja 7kpl