Otteluohjelma

Pelattu kierros
Seuraava kierros
Pelaamaton kierros
  • Kierros 1 20.10.2018
    Kuopionlahti 313 - Kaikki lajit
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K1A Team Siiman Katkojat vs Team Hurrikaani
    K1B Pilkkiverkko Pro vs Team Kiki
    K1C Ylikunto-joukot vs Team Onnettomat Kalastajat
    K1D Team Kiisken Narraajat vs Team KRONOS
    K1E Saariston Kaljastajat vs Team Tylsäkaira
    Huili Procyon II
  • Kierros 2 28.10.2018
    Savilahti 123 - Kaikki lajit
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K2A Team Hurrikaani vs Procyon II
    K2B Team Kiki vs Team Siiman Katkojat
    K2C Team Tylsäkaira vs Team Kiisken Narraajat
    K2D Team KRONOS vs Ylikunto-joukot
    K2E Team Onnettomat Kalastajat vs Pilkkiverkko Pro
    Huili SK
  • Kierros 3 04.11.2018
    Siika-valkeinen 243 - Vain made
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K3A Team Siiman Katkojat vs Team Onnettomat Kalastajat
    K3B Procyon II vs Team Kiki
    K3C Team Kiisken Narraajat vs Saariston Kaljastajat
    K3D Pilkkiverkko Pro vs Team KRONOS
    K3E Ylikunto-joukot vs Team Tylsäkaira
    Huili Team Hurrikaani
  • Kierros 4 11.11.2018
    Surrinlampi 213 - Kaikki lajit
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K4A Team KRONOS vs Team Siiman Katkojat
    K4B Saariston Kaljastajat vs Ylikunto-joukot
    K4C Team Onnettomat Kalastajat vs Procyon II
    K4D Team Tylsäkaira vs Pilkkiverkko Pro
    K4E Team Kiki vs Team Hurrikaani
    Huili TKN
  • Kierros 5 18.11.2018
    Mäntylahti 323 - Normaali
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K5A Team Hurrikaani vs Team Onnettomat Kalastajat
    K5B Ylikunto-joukot vs Team Kiisken Narraajat
    K5C Team Siiman Katkojat vs Team Tylsäkaira
    K5D Procyon II vs Team KRONOS
    K5E Pilkkiverkko Pro vs Saariston Kaljastajat
    Huili Kiki
  • Kierros 6 25.11.2018
    Lokkiluoto 113 - Kaikki lajit
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K6A Team Onnettomat Kalastajat vs Team Kiki
    K6B Team Kiisken Narraajat vs Pilkkiverkko Pro
    K6C Team KRONOS vs Team Hurrikaani
    K6D Saariston Kaljastajat vs Team Siiman Katkojat
    K6E Team Tylsäkaira vs Procyon II
    Huili YK-joukot
  • Kierros 7 02.12.2018
    Räväjärvi 313 - Kaikki lajit, kappalemäärä - Lähtö 1
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K7A Procyon II vs Saariston Kaljastajat
    K7B Team Kiki vs Team KRONOS
    K7C Pilkkiverkko Pro vs Ylikunto-joukot
    K7D Team Siiman Katkojat vs Team Kiisken Narraajat
    K7E Team Hurrikaani vs Team Tylsäkaira
    Huili TOK
  • Kierros 8 09.12.2018
    Kolmisoppi 113 - Kaikki lajit
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K8A Team KRONOS vs Team Onnettomat Kalastajat
    K8B Team Kiisken Narraajat vs Procyon II
    K8C Saariston Kaljastajat vs Team Hurrikaani
    K8D Ylikunto-joukot vs Team Siiman Katkojat
    K8E Team Tylsäkaira vs Team Kiki
    Huili PIPO
  • Kierros 9 16.12.2018
    Rautupuro 213 - Normaali
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K9A Team Onnettomat Kalastajat vs Team Tylsäkaira
    K9B Team Hurrikaani vs Team Kiisken Narraajat
    K9C Procyon II vs Ylikunto-joukot
    K9D Team Kiki vs Saariston Kaljastajat
    K9E Team Siiman Katkojat vs Pilkkiverkko Pro
    Huili KRONOS
  • Kierros 10 19.12.2018
    Haapolahti 313 - Vain särkikalat
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K10A Team Kiisken Narraajat vs Team Kiki
    K10B Pilkkiverkko Pro vs Procyon II
    K10C Ylikunto-joukot vs Team Hurrikaani
    K10D Team Tylsäkaira vs Team KRONOS
    K10E Saariston Kaljastajat vs Team Onnettomat Kalastajat
    Huili TSK
  • Kierros 11 06.01.2019
    Venetjoen tekojärvi 223 - Kaikki lajit
    Kotijoukkue Vierasjoukkue
    K11A Team Onnettomat Kalastajat vs Team Kiisken Narraajat
    K11B Team Hurrikaani vs Pilkkiverkko Pro
    K11C Procyon II vs Team Siiman Katkojat
    K11D Team Kiki vs Ylikunto-joukot
    K11E Team KRONOS vs Saariston Kaljastajat
    Huili Team Tylsäkaira